Znieważył policjanta. Teraz wystawili za nim list gończy

Musisz przeczytać

Policja poszukuje 45-letniego mężczyzny, który znieważył policjanta. Ma do odsiadki trzy miesiące. Za krakowianinem został wystawiony list gończy.

Jarosław Chrabąszcz poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieścia, do odbycia kary 3 miesięcy pozbawienia wolności za znieważenie funkcjonariusza (art. 226 § 1 kodeksu karnego).

Fot. Policja w Krakowie

Rysopis osoby poszukiwanej:
-wzrost 170 cm,
-sylwetka średnia,
-waga 70-89 kg,
-oczy ciemne piwne,
-włosy ciemne, proste, krótkie, uczesanie „na jeża”,
-czoło średnie,
-twarz okrągła,
-nos prosty, średni, koniuszek nosa gruby.
Tatuaże: na lewym przedramieniu przedstawiający znak węża, na lewej łopatce przedstawiający wizerunek grzyba, na prawym przedramieniu tribal oraz na lewej łydce przedstawiający chiński znak równowagi.
45-latek ostatni raz zamieszkiwał przy ul. Widok 16 w Krakowie.

„Wszelkie informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca przebywania poszukiwanego mężczyzny prosimy kierować do Komisariatu Policji II w Krakowie pod numer tel. 47-83-52-915 lub pod numer alarmowy 112.
Jednocześnie ostrzegamy, że za ukrywanie osoby poszukiwanej lub dopomaganie jej w ucieczce, grozi kara pozbawienia wolności do lat 5. Równocześnie informujemy o zapewnieniu utrzymania tajemnicy co do osoby informującej” – podaje policja.

(red)

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca