Zobacz jak wygląda wieczór magii i muzyki! Mamy dla Was bilety

Machnięcie różdżką – a w przypadku mugoli – kliknięcie myszką, dzieli nas od przeżycia magicznego wieczoru z Harrym Potterem. Pierwsza część filmu zadebiutowała 15 lat temu – dziś wraca niczym Sami-Wiecie-Kto, w nowej odsłonie – film wyświetlany na wielkim ekranie z muzyką na żywo! Niezapomnianą ścieżkę dźwiękową autorstwa jednego z najwybitniejszych kompozytorów muzyki filmowej – Johna Williamsa, w całości wykona orkiestra symfoniczna Sinfonietta Cracovia! Portal KRKnews.pl ma dla Was bilety na to wyjątkowe wydarzenie.

Krakowska orkiestra przeniesie nas swoim wykonaniem w magiczny świat czarodziejów. Sinfonietta Cracovia to zespół z najwyższej półki, charakteryzujący się precyzją i elastycznością orkiestry kameralnej również w symfonicznym składzie. Swoją umiejętnością działania na zmysły niejednokrotnie przenosiła ludzi w piękne miejsca, współpracując z plejadą najwybitniejszych artystów z całego świata, wśród których znaleźli się m.in. Krzysztof Penderecki, Antoni Wit, Jerzy Maksymiuk, Lorin Maazel, Valery Gergiev, Rudolf Buchbinder, Gidon Kremer, Maxim Vengerov, Rafael Payare, Gábor Boldoczki, Ilya Gringolts, Mischa Maisky, Xavier de Maistre, Tabea Zimmermann, Grigorij Żyslin, Richard Galliano i inni. Wyrastając na jeden z najbardziej dynamicznych europejskich zespołów, koncertował m.in. w Chinach, Holandii, Finlandii, Niemczech, Czechach i Wiedniu.

Tak wyjątkowe wydarzenie ciężko opisać słowami, dlatego już teraz możecie zobaczyć na załączonym filmie, jak wyglądają widowiska Harry Potter in Concert. Wideo pokazuje przedsmak najsłynniejszych wieczór muzyki i magii, które odbędą się w czterech miasta w Polsce już w kwietniu! Harry Potter in Concert przemierza cały świat, aby po raz kolejny móc przeżyć niesamowitą przygodę w świecie magii JK. Rowling.

07 kwietnia – Hala Torwar | WARSZAWA

09 kwietnia – ERGO Arena GDAŃSK/SOPOT

11 kwietnia – Hala Stulecia | WROCŁAW

12 kwietnia – TAURON Arena KRAKÓW

KUP BILET JUŻ DZIŚ!!!
www.eventim.pl | Bilety na Harry Potter in Concert: http://bit.ly/2nzg4d6

Dla naszych Czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia na ten wyjątkowy koncert w Krakowie! Szczegóły naszej zabawy znajdziecie klikając w tekst poniżej:

Harry Potter z muzyką na żywo! Rozdajemy bilety na genialne widowisko

(ip)

Najnowsze

Co w Krakowie