Żołnierze AK murem za Jędraszewskim! „Tęczowe zagrożenie dla naszych wartości z każdym dniem narasta”

Światowy Związek Żołnierz Armii Krajowej Okręg Małopolska w całej rozciągłości zgadza się z krytyczną oceną ideologii LGBT dokonaną przez arcybiskupa Marka Jędraszewskiego – piszą członkowie Małopolskiego Okręgu ŚZŻAK. Chodzi o głośne i kontrowersyjne wypowiedzi duchownego dotyczące LGBT.

– Jest to nowe neomarksistowskie, tęczowe zagrożenie dla Rodziny, Polski i Kościoła. Ideologia LGBT jest podobnie zakłamana jak komunizm, a na miejscu Boga stawia ateizm, żądze, zboczenia i dewiacje. Jest to zdecydowana mniejszość społeczeństwa, ale za to bardzo krzykliwa i agresywna. Robią wszystko, aby zastraszyć większość, pozbawić ją prawa do wygłaszania normalnych poglądów i narzucić jej swoje zboczenia jako normę – czytamy w oświadczeniu.

– To tęczowe zagrożenie dla naszych wartości – Bóg, Honor, Ojczyzna, którymi kierujemy się w życiu,  z każdym dniem narasta. Dlatego my członkowie Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej, kombatanci i środowiska  niepodległościowe  jesteśmy wdzięczni za powiedzenie prawdy o zagrożeniach dla Ojczyzny. Stoimy murem za  arcybiskupem Markiem Jędraszewskim – podkreślają Ryszard Brodowski, prezes ŚZŻAK Okręg Małopolska, przewodniczący Wojewódzkiej Rady Kombatanckiej oraz wiceprezes i członkowie Zarządu Okręgu Małopolska ŚZŻAK.

Najnowsze

Co w Krakowie