Żona prezydenta kontuzjowana. Andrzej Duda: nie może dłużej stać

Musisz przeczytać

Agata Kornahuaser – Duda, żona prezydenta Andrzeja Dudy, ma kontuzję. O niedyspozycji pierwszej damy poinformował sam prezydent. Zdradził, że jego małżonka nie może dłużej stać.

Para prezydencka miała się pojawić w piątek na uroczystości w Makowie Podhalańskim. Strażacy z tamtejszego OSP odbierali nowy samochód. Przyjechał sam prezydent Andrzej Duda, który na początku swojego wystąpienia usprawiedliwiał nieobecność swojej małżonki.

– Agata nie może być dzisiaj z nami obecna. Prosiła, żeby państwa bardzo serdecznie i gorąco pozdrowić, żeby przekazać z okazji Dnia Strażaka jej najserdeczniejsze, najcieplejsze życzenia, żeby jednostka dalej się rozwijała tak dynamicznie i żeby wszystkie plany się ziściły. Niestety nie dała rady być dzisiaj z nami z uwagi na kontuzję, której doznała z początkiem tego tygodnia i która niestety, póki co, bardzo przeszkadza jej w normalnym wykonywaniu obowiązków, zwłaszcza w dłuższym staniu i dlatego nie może być dzisiaj z nami, ale chcę bardzo mocno podkreślić, że jest niezwykle zaangażowana w sprawie rozwoju tutejszej jednostki OSP – mówił prezydent Andrzej Duda.

Interia zapytała rzecznika prezydenta Błażeja Spychalskiego o szczegóły niedyspozycji pierwszej damy. Rzecznik prezydent odmówił i zaznaczył, że nie może powiedzieć nic więcej niż zdradził do Andrzej Duda.

(red)

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca