Zrób domowy teatrzyk i wygraj nagrody! Teatr Groteska organizuje konkurs dla dzieci

Do stworzenia domowego teatrzyku wystarczą pacynki, lalki czy pluszaki, a do zabawy można zaprosić mamę, tatę czy rodzeństwo. Teatr Groteska zaprasza do konkursu, polegającego na nagraniu przedstawienia czy inscenizacji. Filmiki zostaną udostępnione na kanale YouTube, a autorzy najlepszych scenek otrzymają atrakcyjne nagrody!

– W ostatnich tygodniach uczyliśmy naszych wiernych młodych widzów, jak poprawnie mówić i ruszać się na scenie, jak zrobić domowy teatr i jak zbudować w warunkach domowej kwarantanny kolorowe marionetki i pacynki. Krok po kroku zachęcaliśmy do wspólnej i kreatywnej zabawy, która teraz – w czasie świąt zupełnie inaczej niż zazwyczaj spędzanych – może być radością dla całej rodziny. Bo teatr, nawet w sieci, może łączyć pokolenia. Dlatego ruszamy z konkursem, w którym nasi widzowie stają się reżyserami i aktorami, a my ludzie teatr – widownią – mówi Adolf Weltschek, dyrektor Teatru Groteska. 

Nagrane filmiki należy przesłać do 30 kwietnia na adres mailowy pr@groteska.pl. Inscenizacja nie może przekraczać 5 minut. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej groteska.pl.

krakow.pl/js

 

Najnowsze

Co w Krakowie