Zwyrodnialec z zimną krwią zamordował gołębia! To miała być zemsta za ubrudzenie ubrania…

Mężczyzna, który znęcał się nad gołębiem / fot. Pixabay

Dzięki operatorowi monitoringu strażnicy miejscy ujęli zwyrodnialca, który w bestialski sposób znęcał się na nad gołębiem, doprowadzając ostatecznie do śmierci w męczarniach. W związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa wezwano na miejsce policję, która przejęła dalsze czynności w tej bulwersującej sprawie.

Do zdarzenia doszło na przystanku tramwajowym przy ul. Pawiej. Operator zauważył na monitorze, jak starszy mężczyzna trzyma w rękach gołębia, uderza ręką w jego głowę, a następnie ciska nim wielokrotnie o chodnik. Jakby tego było mało, na koniec kopie go z całej siły na torowisko, po czym odchodzi w nieznanym kierunku.

Informacja o zdarzeniu i rysopis sprawcy zostały przekazane patrolom. Po pewnym czasie strażnicy znajdujący się przy ul. Miodowej zauważyli mężczyznę, którego wygląd odpowiadał podanemu rysopisowi. Podeszli do niego i zapytali o zdarzenie z gołębiem. Ten od razu przyznał się do uśmiercenia zwierzęcia, twierdząc, że zrobił to z zemsty, ponieważ… kiedyś inny gołąb ubrudził mu ubranie.

js/Straż Miejska

Zobacz także