Jest smog. Dlaczego nie ma darmowej komunikacji miejskiej?
Od kilku dni w Krakowie utrzymują się ponadnormatywne stężenia zanieczyszczeń powietrza. Wielu mieszkańców dziwi się, że skoro jest smog, dlaczego władze miasta nie wprowadzają darmowej komunikacji miejskiej. Urząd Miasta tłumaczy, że decyzja o korzystaniu z tramwajów i autobusów bez konieczności kasowania biletów zapada przede wszystkim na podstawie prognoz zanieczyszczenia powietrza albo przy bardzo dużym smogu. … Czytaj dalej Jest smog. Dlaczego nie ma darmowej komunikacji miejskiej?
Skopiuj adres i wklej go w swoim WordPressie, aby osadzić
Skopiuj i wklej kod na swoją witrynę, aby osadzić element