Kardynał Dziwisz trafił do szpitala. „Prośba o modlitwę”

Kardynał Stanisław Dziwisz trafił do Szpitala Uniwersyteckiego – przekazała Archidiecezja Krakowska. Powodem hospitalizacji jest trwająca od kilku dni infekcja dróg oddechowych.  W sobotę 23 grudnia  Archidiecezja Krakowska poinformowała, że Ksiądz Kardynał udał się do Szpitala Uniwersyteckiego.  Powodem hospitalizacji jest przedłużająca się infekcja dróg oddechowych.  „Informujemy, że Ksiądz Kardynał Stanisław Dziwisz przyjął proponowaną mu hospitalizację w … Czytaj dalej Kardynał Dziwisz trafił do szpitala. „Prośba o modlitwę”