Nawałnica zniszczyła balon widokowy! Zostały z niego strzępki!
Nawałnica doszczętnie zniszczyła balon widokowy, który znajdował się przy Forum. Aerostat został rozerwany, a szczątki fruwały w powietrzu! Filmik z rozerwania balonu można znaleźć na Faceoobuku To z kolei filmik z Facebooka miasta Krakowa https://www.facebook.com/wwwKrakowPL/videos/2860111564115223/ A oto zdjęcie zrobione tuż po nawałnicy udostępnione nam prze internautę
Skopiuj adres i wklej go w swoim WordPressie, aby osadzić
Skopiuj i wklej kod na swoją witrynę, aby osadzić element