Nawałnica zniszczyła balon widokowy! Zostały z niego strzępki!

Nawałnica doszczętnie zniszczyła balon widokowy, który znajdował się przy Forum. Aerostat został rozerwany, a szczątki fruwały w powietrzu!  Filmik z rozerwania balonu można znaleźć na Faceoobuku To z kolei filmik z Facebooka miasta Krakowa https://www.facebook.com/wwwKrakowPL/videos/2860111564115223/   A oto zdjęcie zrobione tuż po nawałnicy udostępnione nam prze internautę