Szybkie fakty

Kategoria Miasto
Data 13 czerwca 2020
Czytanie ~1 min
Miasto · 13 czerwca 2020 · 1 min czytania

Nawałnica zniszczyła balon widokowy! Zostały z niego strzępki!

Autor: Grzegorz Górski Aktualizacja: 13.06.2020 Lokalizacja: Kraków

Nawałnica doszczętnie zniszczyła balon widokowy, który znajdował się przy Forum. Aerostat został rozerwany, a szczątki fruwały w powietrzu! 

Filmik z rozerwania balonu można znaleźć na Faceoobuku

To z kolei filmik z Facebooka miasta Krakowa

https://www.facebook.com/wwwKrakowPL/videos/2860111564115223/

 

A oto zdjęcie zrobione tuż po nawałnicy udostępnione nam prze internautę

Fot. Maciej Krzanowski
Fot. Maciej Krzanowski

 

Reklama