Nawałnica doszczętnie zniszczyła balon widokowy, który znajdował się przy Forum. Aerostat został rozerwany, a szczątki fruwały w powietrzu!
Filmik z rozerwania balonu można znaleźć na Faceoobuku
To z kolei filmik z Facebooka miasta Krakowa
https://www.facebook.com/wwwKrakowPL/videos/2860111564115223/
A oto zdjęcie zrobione tuż po nawałnicy udostępnione nam prze internautę





