Wiceprezydent Andrzej Kulig apeluje: niech każdy włączy się w walkę o dobry klimat

Niech każdy nie tylko obserwuje, co się robi, ale niech włączy się aktywnie w walkę o dobry klimat – apeluje wiceprezydent Andrzej Kulig przy okazji Światowego Dnia Ziemi. Miasto od wielu lat prowadzi działania w ramach projektu „Kraków w dobrym klimacie”. Tegoroczny Dzień Ziemi jest okazją do promocji ekologicznych działań. We wtorek, 20 kwietnia 2022 … Czytaj dalej Wiceprezydent Andrzej Kulig apeluje: niech każdy włączy się w walkę o dobry klimat