Kilkadziesiąt minut spędzili złodzieje na jednym z krakowskich osiedli, nim wreszcie wyjechali stamtąd wypasioną furą. Zobacz nagranie z monitoringu na którym widać dwóch przestępców kradnących terenowe BMW.
To nagranie to dobry punkt wyjścia do rozmowy na temat zasadności tego typu monitoringu. Co z kamer skoro nikt na bieżąco nie kontroluje obrazu z tych urządzeń? Co dają nam kamery skoro opis niemal każdego przestępcy taki sam – człowiek w ciemny ubraniu, z kapturem na głowie i zamaskowaną twarzą.
(wm)
fot. Youtube.com



