O nas

KRKnews.pl – cały Kraków w jednym miejscu

KRKnews.pl  to niezależny serwis informacyjny adresowany do tych wszystkich, dla których Kraków jest miejscem zamieszkania, pracy, nauki, słowem do każdego, kto – tak jak my – czuje się z Krakowem związany i chce być blisko najważniejszych wydarzeń z życia miasta. Codziennie dostarczamy porcję najświeższych informacji dotyczących działań władz samorządowych, spraw politycznych, społecznych, gospodarczych, kulturalnych, sportu i turystyki. Nasi dziennikarze są wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego, w istotny sposób zmieniającego, naszą krakowską rzeczywistość lub po prostu interesującego. Na stronach KRKnews.pl publikujemy tylko sprawdzone i aktualne informacje. Szybko, rzetelnie, dokładnie – z nami zawsze będziesz na bieżąco!

Serwis KRKnews.pl to wszystko, co chcesz wiedzieć o Twoim mieście i… znacznie więcej. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych odbiorców uruchomimy specjalnie zakładki, dzięki którym zaplanujesz podróż, spotkanie z przyjaciółmi czy wizytę w teatrze. KRKnews.pl zapewni dostęp do informacji przydatnych na co dzień – rozkładów jazdy MPK, PKP, busów i numerów kontaktowych korporacji taksówkarskich, repertuaru kin i teatrów, adresów restauracji, kawiarni i klubów.

Jesteśmy otwarci na wszelkie spostrzeżenia i uwagi naszych czytelników. Podziel się z nami swoją opinią na temat serwisu. Zapraszamy do kontaktu.

E-mail: redakcja@krknews.pl