120 połączeń w zimowym rozkładzie lotów z Balic. Mniej niż rok temu

Z soboty na niedzielę (29-30 października 2022) zaczyna obowiązywać zimowy rozkład lotów. Z lotniska w Balicach linie lotnicze będą oferować 120 połączeń do 84 miast w 30 krajach.

Fot. Krakow Airport

Radosław Włoszek, prezes zarządu Kraków Airport uważa, że zimowa siarka połączeń z Balic jest bardzo atrakcyjna dla pasażerów. Rozpoczynamy sezon zima 2022/2023 z bardzo atrakcyjnymi, różnorodnymi kierunkami. Jestem przekonany, że bogata siatka połączeń będzie inspiracją do podróży po całym świecie, pasażerów ucieszą także nowe połączenia naszych bazowych przewoźników: Ryanaira do Tuluzy i Poznania, a także Wizz Air do Leeds Bradford – podkreśla Radosław Włoszek. Do mapy połączeń Zima 2022/23 bazowy przewoźnik  Ryanair dołączył także połączenie do Eljatu, niezwykłego miasta w Izraelu, będącego rajem dla miłośników nurkowania i kąpieli morskich przez cały rok.

Zimowa siatka połączeń z Balic to 120 regularnych połączeń do 84 miast w 30 krajach. Rok temu na zimę krakowskie lotnisko oferowało 123 loty do 94 miast.

INFORMACJE DLA PODRÓŻUJĄCYCH
•Pasażerowie przed wylotem nadal zobowiązani są do sprawdzania na bieżąco zasad sanitarnych panujących w państwach do których podróżują.
•Zarówno na odlotach, jak i przylotach w strefie Non-Schengen można skorzystać z biometrycznych bramek ABC, które umożliwią jeszcze szybszą odprawę paszportową.
•W celu łatwiejszej orientacji na lotnisku pasażerowie zachęcani są do skorzystania z bezpłatnej aplikacji Kraków Airport, która dzięki interaktywnej mapie poru lotniczego ułatwia dotarcie z miejsca, gdzie się znajdujemy, do punktu docelowego.
•Władze lotniska apelują: pamiętajmy, że gwarancją szybkiej obsługi kontroli bezpieczeństwa jest odpowiednie spakowanie bagażu podręcznego.

(GS)

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze

Co w Krakowie