50 wyprawek szkolnych od Wodociągów Miasta Krakowa!

Musisz przeczytać

Wkrótce dzieci będą żegnać wakacje i witać nowy rok szkolny. Chcąc umilić najmłodszym krakowianom powrót do nauki, Wodociągi Miasta Krakowa S.A. również w tym roku zakupiły dla podopiecznych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Krakowie tornistry z pełnym wyposażeniem szkolnym. Przedsiębiorstwo przekazało wyprawki 50 uczniom.

Podstawowym punktem na liście wyprawki szkolnej był oczywiście tornister wyposażony w niezbędne przybory szkolne. W plecakach znalazły się m.in.: piórniki, zeszyty, kredki, długopisy, bloki, papiery kolorowe, farby, plastelina, pudełka śniadaniowe. Dodatkowo najmłodsi podopieczni MOPS otrzymali wodociągowe workoplecaki, a w nich ekologiczne bidony wraz z drobnymi gadżetami. 

Wodociągi Miasta Krakowa już po raz kolejny ufundowały wyprawki szkolne dla dzieci z rodzin zastępczych oraz przebywających w placówkach opiekuńczo-wychowawczych. W tym roku, Spółka obdarowała 50 uczniów z klas I-III szkół podstawowych.

Dzięki tak urozmaiconym wyprawkom dzieci będą chętniej uczestniczyć w zajęciach szkolnych i rozwijać swoje zainteresowania.

Jesteśmy z Wami. Każdego dnia!

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca