69-latka potrąciła matkę z dzieckiem na pasach. Została ukarana mandatem (VIDEO)

Matka z dzieckiem została potrącona na pasach. Na oznakowanym przejściu dla pieszych  40- letnia kobieta i jej dwuletnie dziecko zostali potraceni przez auto.  Na szczęście dziecku jak i matce nic się nie stało.

30 października ok. godziny 13:00, na ulicy Mickiewicza w Wieliczce, doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącona została 40- letnia kobieta oraz jej dwuletnie dziecko, które znajdowało się w wózku. Na szczęście, zarówno 2- latkowi jak i jego mamie nic się nie stało. Za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym, mandatem w wysokości 3 tys. Została ukarana 69- letnia kierująca. Na jej konto zostanie również przypisane 15 pkt.

Policja apelu zarówno do kierowców jak i pieszych –  Apelujemy o przestrzeganie wszystkich przepisów ruchu drogowego. Prosimy o ostrożność, koncentrację, zwracanie uwagi na pieszych i dostosowanie się do zmian wprowadzonych na ten świąteczny czas. Dla własnego bezpieczeństwa i spokoju, z wyprzedzeniem prześledźmy zmiany organizacji ruchu w obrębie cmentarzy – informuje małopolska policja

Patrycja Bliska 

3 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Oceniane
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze

Co w Krakowie