Szybkie fakty

Kategoria Miasto
Data 29 sierpnia 2020
Czytanie ~1 min
Tematy śląsk wrocław, wisła kraków, wisła śląsk wynik
Miasto · 29 sierpnia 2020 · 1 min czytania

Wisła przegrała ze Śląskiem Wrocław. Nawet Błaszczykowski nie pomógł

Autor: Grzegorz Górski Aktualizacja: 29.08.2020 Lokalizacja: Kraków

W drugim meczu ekstraklasy Wisła Kraków przegrała na własnym stadionie ze Śląskiem Wrocław 1:3.

To nie był dobry mecz wiślaków. Nawet jedyny gol, jaki zdobyli, nie do końca był ich zasługą. To był samobój. Nic więc dziwnego, że po ostatnim gwizdku sędziego z trybun rozległy się gwizdy kibiców.

https://www.facebook.com/WislaKrakow/photos/a.188623266281/10159161912726282/?type=3&theater

Choć mecz rozpoczął się od optymistycznego akcentu. Na boisko wyszedł Jakub Błaszczykowski, bo otrzymał ujemny wynik testu na obecność koronawirusa. Błaszczykowski musiał przejść badania po meczu w Białymstoku, gdzie kibic chciał zrobić sobie z nim zdjęcie.

(red)

Duże wzmocnienie Wisły. W sobotę będzie kolejny debiut?

Reklama