Od 14 października nie spotkamy się osobiście z pracownikami Centrum Obsługi Mieszkańców przy ul. Senatorskiej 9 w Krakowie. Ta trudna decyzja podyktowana jest troską o bezpieczeństwo zdrowotne interesantów i osób obsługujących.
Przy obecnym bardzo dużym wzroście zachorowań na COVID-19 na terenie naszego miasta i województwa coraz więcej urzędów rezygnuje z obsługi face to face. Nie oznacza to jednak, że nie pracujemy – wręcz przeciwnie. Mimo minimalizacji stanu osobowego naszej załogi, zachęcamy do kontaktu z nami w nieco innej formule – powiedział nam rzecznik prasowy Wodociągów Miasta Krakowa Robert Żurek.
Pracownicy Wodociągów Miasta Krakowa nieprzerwanie pozostają do dyspozycji mieszkańców. Sprawy można załatwiać telefonicznie, mailowo, poprzez e-BOK lub korespondencyjnie. Szczegółowe dane kontaktowe dostępne są na stronie internetowej www.wodociagi.krakow.pl.
Dokumenty i wnioski można złożyć osobiście w dedykowanym pojemniku znajdującym się przy wejściu do Centrum Obsługi Mieszkańców.
Informacje na temat zmian w organizacji pracy Centrum Obsługi Mieszkańców Wodociągów Miasta Krakowa są publikowane na stronie internetowej Spółki.



