Wisła Kraków przegrała w sparingu z SSC Napoli 1-2, ale nie miało to większego wpływu na święto przy Reymonta.
Spotkanie rozegrano z okazji jubileuszu 115-lecia Wisły. Napoli do Krakowa przyjechało w możliwie najmocniejszym składzie i nie planowało ułatwiać gospodarzom zadania.
Krakowianie prowadzili od 6. minuty po golu Felicio Brown Forbesa. W drugiej połowie Napoli wzięło się jednak do pracy, wbiło dwie bramki i wyjechało z Reymonta ze zwycięstwem.
Przed meczem Wisła oficjalnie pożegnała dwóch zasłużonych piłkarzy: Rafała Boguskiego i Łukasza Burligę. Z kolei po spotkaniu podziękowano najbardziej zasłużonym sportowcom wszystkich wiślackich sekcji.
jk



