Wieczysta Kraków pokonała Wiślanych Jaśkowice 5-3, ale w meczu nie brakowało kontrowersji.
Po falstarcie i porażce z Karpatami Krosno, w Wieczystej już zaczynało robić się nerwowo. Sytuacja została jednak opanowana dzięki wygranej z Wiślanymi.
Spotkanie nie należało jednak do łatwych, a część kibiców ma pretensje do sędziego. Powód? Przy stanie 2-2 w poniższej sytuacji nie podyktował rzutu karnego dla gości.
https://twitter.com/ArturBaster/status/1690685463458136064
„Wieczysta ma na tyle mocny skład, że im naprawdę nie trzeba pomagać – piszę kibice na forach.
Po dwóch spotkaniach krakowianie mają trzy punkty i w najbliższej kolejce zagrają na wyjeździe z Garbarnią Kraków.



