Wieczysta i Hutnik z kompletem punktów, Garbarnia z porażką – tak wyglądał weekend krakowskich drużyn.
Najbardziej nerwowo było w meczu Wieczystej z Podhalem Nowy Targ. Oba zespoły kończyły spotkanie w „10”, a gospodarze prowadzili dzięki bramce Manuela Torresa.
Ten sam zawodników mógł rozstrzygnąć rywalizację, ale w doliczonym czasie przekombinował z rzutem karnym i rywale mieli jeszcze okazję na remis, ale na szczęście krakowian jej nie wykorzystali. Dzięki temu Wieczysta wygrała 1-0 i wciąż jest liderem tabeli.
Gorzej wiedzie się Garbarni, która przegrała na wyjeździe z Avią Świdnik 1-2 i jest na 9. pozycji.
W drugiej lidze kolejne spotkanie wygrał Hutnik, choć w spotkaniu z Olimpią Elbląg też było nerwowo, ale ekipa z Nowej Huty wygrała 1-0 i zajmuje ósme miejsce w tabeli.



