Trener Radosław Sobolewski zdecydował włączyć do składu pierwszego zespołu czterech młodzieżowców.
Korzystanie z zawodników rezerw szkoleniowiec zapowiedział już przed rozpoczęciem sezonu, ale do tej pory było z tym różnie. Teraz jednak Sobolewski postanowił zaprosić na treningi czterech zawodników.
Młodzi wybrańcy szkoleniowca to: Maciej Kuziemka, Mariusz Kutwa, Karol Tokarczyk i Kuba Wiśniewski.
Tymczasem drużyna Wisły przygotowuje się do kolejnego spotkania ligowego. W piątek krakowianie podejmują Zagłębie Sosnowiec.
jk



