Szybkie fakty

Kategoria Najnowsze
Data 17 listopada 2023
Czytanie ~1 min
Najnowsze · 17 listopada 2023 · 1 min czytania

Kolejny ważny mecz Cracovii. „Musimy piąć się w tabeli”

Autor: Michał Lop Aktualizacja: 17.11.2023 Lokalizacja: Kraków

Comarch Cracovia podejmuje dziś Energę Toruń w kolejnym spotkaniu Tauron Hokej Ligi. – Musimy poprawić skuteczność, zdobywać punkty i piąć się w tabeli – podkreśla napastnik Daniel Krenżelok.

W ostatnim spotkaniu „Pasy” rzutem na taśmę pokonały Ciarko Sanok, a dziś poprzeczka idzie w górę, bo na Siedleckiego przyjeżdża Energa Toruń.

– Chcielibyśmy być wyżej w tabeli, ale przez naszą nieodpowiedzialność straciliśmy wiele punktów. W tej chwili jedyne co możemy zrobić, to wyciągnąć wnioski i ciężko pracować, by ta nasza dyspozycja była jeszcze lepsza – zaznacza Krenżelok w rozmowie z oficjalną stroną klubu..

Świetna okazja do poprawy wyniku będzie właśnie dziś.

– Ale to będzie mecz jak każdy inny. Jesteśmy jednak zmobilizowani i chcemy zagrać odpowiedzialnie i uważnie od pierwszej do ostatniej minuty. Jestem przekonany, że jeśli będziemy stwarzać sobie sytuacje i je wykorzystywać to kolejne punkty zostaną w Krakowie – zaznacza napastnik.

Mecz Cracovia – Energa dziś o godz. 18.30.

Jan Krol

 

Reklama