Szybkie fakty

Kategoria Miasto
Data 19 czerwca 2019
Czytanie ~1 min
Miasto · 19 czerwca 2019 · 1 min czytania

Wisła dostanie milion złotych od Socios. Stowarzyszenie wesprze młodych zawodników

Autor: Grzegorz Górski Aktualizacja: 19.06.2019 Lokalizacja: Kraków

Członkowie stowarzyszenia Socios Wisła zdecydowali w głosowaniu, że w najbliższym sezonie przekażą Wiśle milion złotych. Środki będą pochodzić ze składek członków towarzyszenia.

Na na konto klubu co miesiąc trafiać będzie średnio 85 tys zł. M – Jesteśmy przekonani, że to dopiero początek ścisłej współpracy naszego stowarzyszenia z klubem. Od początku tworzenia stowarzyszenia byliśmy przekonani, że chcemy finansowo wspierać budowę wielkiej Wisły – mówi Jakub Kucharczuk z Socios Wisła.

Decyzją władz klubu, środki, jakie otrzyma Wiśle będą przeznaczone na rozwój Akademii i grup młodzieżowych.

Reklama