Członkowie stowarzyszenia Socios Wisła zdecydowali w głosowaniu, że w najbliższym sezonie przekażą Wiśle milion złotych. Środki będą pochodzić ze składek członków towarzyszenia.
Na na konto klubu co miesiąc trafiać będzie średnio 85 tys zł. M – Jesteśmy przekonani, że to dopiero początek ścisłej współpracy naszego stowarzyszenia z klubem. Od początku tworzenia stowarzyszenia byliśmy przekonani, że chcemy finansowo wspierać budowę wielkiej Wisły – mówi Jakub Kucharczuk z Socios Wisła.
Decyzją władz klubu, środki, jakie otrzyma Wiśle będą przeznaczone na rozwój Akademii i grup młodzieżowych.



