Ampfutboliści Wisły Kraków otrzymali sześć powołań na najbliższe zgrupowanie reprezentacji Polski.
W ampfutbolowej ekipie Wisły Kraków na nudę ostatnio nie mogą narzekać. Zawodnicy sięgnęli po mistrzostwo Polski, a niedawno wrócili z Hiszpanii, gdzie walczyli w finale Ligi Mistrzów i po dramatycznych spotkaniu przegrali z Turkami 2:3.
Sześciu zawodników Wisły zostało docenionych przez selekcjonera reprezentacji Polski i otrzymało powołanie na zgrupowanie. Są to: Kamil Grygiel, Krystian Kapłon, Jakub Kożuch, Kamil Rosiek, Olaf Tokarski i Igor Woźniak.
Zgrupowanie odbędzie się w dniach 24 – 26 listopada w Warszawie.
jk



