Andrzej Hawranek ostro o happeningu Wantucha z bezdomnymi w radzie miasta!

Musisz przeczytać

Podczas najbliższej sesji rady miasta ma się odbyć happening Łukasza Wantucha. Radny zaprosił osoby w kryzysie bezdomności na obiad do restauracji w urzędzie miasta. Na dodatek bezdomni mają również przyjechać z Warszawy, a krakowianie będą protestować przeciwko podwyżce cen w SPP. Zapytaliśmy radnego Andrzeja Hawranka z klubu Platformy Obywatelskiej, co sądzi o kolejnych szalonych pomysłach Wantucha i jutrzejszej sesji rady miasta.

KRKnews.pl: Co sądzi Pan na temat jutrzejszego happeningu Łukasza Wantucha w radzie miasta?

Andrzej Hawranek: – Wszelkie działania Łukasza Wantucha służą tylko i wyłącznie promocji medialnej jego osoby, a nie rozwiązaniu jakiegokolwiek problemu. Tyle mojego komentarza na temat działalności Łukasza Wantucha.

Myśli Pan, że jutro faktycznie przyjdą osoby bezdomne do rady miasta?

– Zobaczymy jutro.

Jutro mają także przyjść mieszkańcy przeciwni podwyżce cen w Strefie Płatnego Parkowania. Jak pojawią się również osoby bezdomne, to w radzie miasta zapanuje niezły sajgon…

– Jutrzejsza sesja zapowiada się ciekawie i pasjonująco, a kto przyjdzie i przeciwko czemu będzie protestować czy czego się będzie domagać to zobaczymy jutro.

Niektórzy uważają, że Łukasz Wantuch przyprowadza osoby bezdomne do rady miasta i będzie robić show tylko po to, by przykryć podwyżkę cen w SPP.

– Powtarzam: wszelkie działania Łukasza Wantucha służą tylko i wyłącznie promocji medialnej jego osoby, a nie rozwiązaniu jakiegokolwiek rzeczywistego problemu w naszym mieście.

Rozmawiała Justyna Słowikowska

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca