Apartamenty Wielicka, czyli wszystko co powinieneś wiedzieć na ich temat

„Apartamenty Wielicka” to miejsce, które znajduje się w dzielnicy Bieżanów – Prokocim. Wspomniana okolica, to miejsce, które wydaje się być spełnieniem marzeń dla wszystkich, dla których liczy się komfort, który jest wynikiem lokalizacji mieszkania na bardzo ładnym terenie, jak również tego, że wciąż stanowi to okolice centrum miasta.

Gdzie znajdują się „Apartamenty Wielicka”?

Mieszkania zostały wybudowane blisko zespołu pałacowo – parkowego Jerzmanowskich. Wspomniane miejsce bywa nazywane także płucami Prokocimia, co jest wynikiem tego, ze jest to bardzo zielona okolica. Znajdują się tam liczne zabytki oraz pomniki przyrody. Mieszkańcy maja okazję spędzania popołudni na długich spacerach pośród alei, a rodzice mogą korzystać z placu zabaw, który przeznaczony jest dla osób zamieszkujących okolicę. Niedaleko Apartamentów Wielicka znajduje się klasztor, którego zabytkowa forma jest kolejnym atutem zamieszkania w tym miejscu. 

Jeśli chodzi natomiast to plusy, które wynikają z położenia inwestycji, to na szczególną uwagę zasługują między innymi:

  • siedem linii autobusowych oraz tramwajowych, które znajdują się w okolicy;
  • łatwy dojazd dla samochodów;
  • całodobowy sklep TESCO w okolicy;
  • bliskość placówek medycznych, szkoły oraz przedszkola.

Czym są „Apartamenty Wielicka?”

Stanowią one pięć budynków, których projekty są swoistym hymnem dla modernizmu. Za ich projekt odpowiedzialne jest renomowane studio Oleksy & Polaczek. Zatrudnieni w nim architekci charakteryzują się niewielką ilością używanych kolorów i minimalizmem w dopieraniu detali. Dzięki temu, budynki ich projektu wspaniale współgrają z otoczeniem i nie powodują niszczenia dotychczas panującego klimatu w okolicy. Budynki są sześciopiętrowe, całość projektu obejmuje 342 mieszkania, których powierzchnia to od 24 do 122 metrów kwadratowych. Każdy z lokali został zaprojektowany z ogromnym zaangażowaniem, a co za tym idzie – plan każdego z nich jest niezwykle funkcjonalny. 

Mieszkania są wyposażone w duże, przeszklone powierzchnie oraz balkony. Klatki schodowe natomiast wyposażone zostały w nowoczesne windy. Właściciele apartamentów, które znajdują się na parterze, będą mieli do dyspozycji własne ogródki, które można zaadoptować jaki piękny taras. 

Apartamenty te charakteryzują się doskonałym wykończeniem i dbałością o wygląd i funkcjonalność każdego szczegółu. Projekty mieszkań zostały wykonane przez architektów, których domeną jest pasja, co sprawia, że każdy z nich jest dopracowany w stu procentach. To doskonała inwestycja w swoją przyszłość. Więcej o inwestycji na stronie www.apartamentywielicka.pl

/artykuł sponsorowany/

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze

Co w Krakowie