Arena Garden – tu dzieci nie będą się nudzić

Zajęcia i animacje sportowe, pokazy Doktora WOW, teatrzyki, animacje z salą zabaw Fikołki, huśtawki, miejsca do zdjęć, Rajkolandia – dmuchańce, wypożyczalnia samochodzików – to atrakcje, które czekają na dzieci w Arenie Garden przy TAURON Arenie Kraków. I to co nie tylko najmłodsi lubią najbardziej – lody i gofry oraz popcorn i zimne napoje.

Arena Garden dla dzieci

Zdjęcie 1 z 20

(fot. KRKnews, Arena Garden)

Przede wszystkim Arena Garden proponuje naszym pociechom ruch na świeżym powietrzu. Temu służy choćby realizacja cyklu „Arena w ruchu – Kraków w formie”, wpisującego się w projekt miasta, którego celem jest promowanie aktywnego spędzania wolnego czasu po wielu miesiącach siedzenia w domach w trakcie pandemii. W Arenie Garden prezentują się krakowskie kluby sportowe, które organizują bezpłatne zajęcia dla najmłodszych.

Wzbudzenie zainteresowania sportem to cel podobnego projektu – „Arena w ruchu z Decathlon”, w ramach którego odbywają się treningi, animacje i zajęcia sportowe dla dzieci. – To ogólnorozwojowe zajęcia połączone z zabawą i tańcem – tłumaczy Jadwiga Bryś, doradca sportowy w Decathlon. Podkreśla, że ćwiczenia dostosowane są do wszystkich grup wiekowych, zarówno dla trzylatków, jak i dziewięciolatków. – Każde spotkanie kończymy czymś w rodzaju macareny, do której dzieci wciągają rodziców – mówi Jadwiga Bryś.

Jest też coś dla „ducha”. Atrakcją dla dzieci są pokazy naukowe Doktora WOW. To nic innego jak nauka przez zabawę. Doktor WOW to naukowiec, który uwielbia eksperymenty i robi je na oczach zaciekawionych dzieci. Jego wykłady i doświadczenia to prawdziwe show wypełnione magią, zabawą, śmiechem, brawami i wybuchami śmiechu, okrzyków zdziwienia i zaskoczenia.

Dla najmłodszych przygotowywane są również teatrzyki, animacje z salą zabaw Fikołki. Dużą popularnością cieszą się huśtawki, miejsca do zdjęć, Rajkolandia, czyli dmuchańce, na których maluchy mogą się wyszaleć. Jest też wypożyczalnia samochodzików dla przyszłych kierowców.

Samo otoczenie Areny Garden – Park Lotników Polskich, dużo zieleni, place zabaw, możliwość dojazdu rowerem, jeżdżenia na rolkach sprawiają, że to idealne miejsce na spędzenie czasu z dziećmi. I to przez wiele godzin.

Rodziny z dziećmi mogą też zwiedzać TAURON Arenę Kraków. Zobaczą nie tylko miejsca ogólnodostępne, ale zajrzą także do szatni zawodników i usiądą w loży dla VIPów. Aby zwiedzić krakowską Arenę, konieczna jest wcześniejsza rezerwacja.

A jak ktoś zgłodnieje, może skorzystać z bogatej oferty gastronomicznej. W ofercie są dania z całego świata i to, co dzieci lubią najbardziej – lody, gofry, popcorn i napoje.

Arena Garden to miejsce, gdzie dzieci mogą aktywnie spędzać wolny czas, bawić się z rówieśnikami, korzystać z atrakcji i spróbować smakołyków. Sprawdźcie sami!

Arena Garden dla dzieci – plan wydarzeń

Arena w ruchu w Decathlon
Przez całe wakacje w Arenie Garden przy TAURON Arenie Kraków organizowane są zajęcia dla dzieci.
1, 8, 15, 22, 29 sierpnia (niedziele)
godz. 11:00 – animacje dla dzieci.

Zwiedzanie Areny w wakacje
Terminy zwiedzania: 22, 29 lipca, 5, 12, 19, 26 sierpnia – godz. 17:00.
Miejsce zbiórki: recepcja Małej Hali, bilety do kupienia na miejscu. Preferowana jest płatność kartą.
Ceny biletów: 15 zł – bilet normalny, 8 zł – bilet ulgowy; bilet grupowy: 10 zł/osoba (grupa musi liczyć powyżej 10 zł). Dzieci do 5 roku życia: wstęp bezpłatny.
Aby wziąć udział w zwiedzaniu wcześniej należy zarezerwować miejsce. Można to zrobić, mailowo pisząc na adres: zapisy@tauronarenakrakow.pl.

Wesołe Miasteczko „Rajkolandia”
Przez cały tydzień otwarte jest Wesołe Miasteczko „Rajkolandia” zlokalizowane na parkingu od strony Parku Lotników Polskich. Godziny otwarcia: poniedziałek – czwartek w godz. 11:30-20:00, piątek – niedziela w godz. 10:00-20:30. Wstęp jest płatny.


Godziny otwarcia strefy: pon.-śr.: 13:00–23:00; czw.-pt.: 13:00–24:00; sob.: 11:00 – 24:00; niedz.: 11:00 – 23:00. Food trucki działają do 21:00, a w piątki i soboty do 22:00.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze

Co w Krakowie