Biedronka Premium już otwarta. Kiedy pojawi się w Krakowie?

Jeronimo Martins uruchomiło w piątek pięć Biedronek Premium. Pilotażowe sklepy otwarto we Wrocławiu (dwa), Tychach, Poznaniu i Kaliszu. Wkrótce ma zostać uruchomionych kilka kolejnych marketów. Czy jeden z nich powstanie w Krakowie?

– W nowych placówkach sieć zaoferowała poszerzony asortyment produktów świeżych – mięs, wędlin, serów, a także wyrobów garmażeryjnych – eksponowanych na specjalnie wyodrębnionych ladach, w taki sposób, jak robił to Piotr i Paweł – mówi Paweł Stolecki, dyrektor operacyjny Jeronimo Martins Polska.

Biedronki Premium stanęły w pięciu lokalizacjach, zajmując byłe sklepy Piotr i Paweł: we Wrocławiu (ul. Grabiszyńskia 240) i Dokerskia 2A, Tychach (ul. Towarowa 2C), Poznaniu (ul. Szwedzka 6A) i Kaliszu (ul. Młynarska 131). Firma planuje dalszą ekspansje prestiżowych sklepów, w tym celu planuje przejąć całą sieć Piotr i Paweł. 

To może oznaczać, że wkrótce jeden ze sklepów premium pojawi się w Krakowie. Z naszych informacji wynika, że rozważanych jest kilka lokalizacji. Negocjacje trwają.

(rg)
fot. materiały prasowe

Zobacz także