Black Friday 2021 w Media Expert

Czy znasz taki dzień jesienny, gdy ceny szaleją i za niski koszt możesz kupić prezenty np. na zbliżające się święta? Czy wiesz, że Media Expert to miejsce, gdzie na co dzień i od święta znajdziesz wyjątkowe artykuły w atrakcyjnych cenach? Czy wiesz, że najnowsze oferty dostępne są w doskonałej cenie przez cały rok a kody rabatowe Media Expert może znaleźć także na naszej stronie? Promocje Media Expert są znane w całym kraju, ale to Black Friday 2021 w Media Expert jest wydarzeniem ogromnym i szczególnym! Czym jest? Co możesz u nas znaleźć?

Czarny piątek na świecie i po polsku

Chyba nie ma osoby, która nie wiedziałaby, czym jest Black Friday. To niewątpliwe święto zakupowiczów oraz sklepikarzy. Z okazji Black Friday, w ostatni piątek listopada, a gdzieniegdzie również w dni poprzedzające, możesz kupić multum produktów w atrakcyjnej cenie, zarówno jako gadżet dla siebie jak i pomysł na prezent.

Genezy, znanego na całym świecie Black Friday, należy szukać z Stanach Zjednoczonych. Mimo, że wersji powstania czarnego piątku jest kilka, wyszczególnia się zwłaszcza dwa z nich. Jedna koncepcja mówi, że w latach 60. w Filadelfii, gdy w wielu sklepach, można było zakupić promocyjne produkty w niższej cenie, doszło do zamieszek, które w raporcie policyjnym zapisały się jako „czarny piątek”. Wedle drugiej wersji, w Stanach, sklepikarze korzystali z ksiąg rachunkowych, w których na czerwono oznaczano straty sklepu, a kolorem czarnym odznaczano wysoki utarg. Takowy bardzo często miał miejsce dzień po Święcie Dziękczynienia, gdy wielu amerykanów ruszało do sklepów po świąteczne zakupy. 

W Stanach, zaraz po Święcie Dziękczynienia, corocznie do sklepów rusza ponad 100 mln osób, zostawiając w nich ponad 50 mld dolarów. Black Friday stał się też popularny na całym świecie, również w Polsce.

Produkty promocyjne w ofercie Media Expert

W ramach Black Friday, do wyczerpania zapasów, również w ofercie Media Expert znajdują się różnorodne produkty objęte cenami promocyjnymi, na które wielu Polaków czeka cały rok. To właśnie w ten ostatni piątek listopada możesz kupić taniej sprzęt agd, różne media czy akcesoria. To wówczas, w korzystnej cenie znajdziesz lodówki, toster, odkurzacze, komputery stacjonarne, xbox series x, aparaty fotograficzne, pralki lg, oczyszczacze powietrza, blender i wiele innych artykułów. 

Produkty Media Expert znajdziesz stacjonarnie oraz online. Aby usprawnić przeglądanie stron internetowych, możesz przeglądać produkty poprzez wygodne kategorie oraz selekcjonować wybór po wartości opinii czy najbardziej atrakcyjnych cenach.

Media Expert, czyli postaw na promocje!

Na polskim rynku Media Expert to marka, oferująca sprzęt do domu w dobrych cenach. To miejsce znane wielu Polakom. Media Expert promocje są nie tylko atrakcyjne, ale też dostępne cały rok, dzięki czemu nawet poza Black Friday możesz zakupić interesujący cię produkt w najniższej cenie.

W sklepie stacjonarnym i sklepie internetowym obowiązuje wygodna, całoroczna karta podarunkowa. Do tego, robiąc zakupy online możesz wykorzystać kody rabatowe na konkretne produkty. Z takim kodem rabatowym Media Expert kupisz jeszcze więcej za jeszcze mniej! 

Nasza gazetka Media Expert oferuje zawsze informacje o aktualnych promocjach i rabatach. Zachęcamy do zapoznania się z nią na naszej stronie, szczególnie teraz, gdy promocja goni promocję i praktycznie każdego dnia, w odliczaniu do Black Friday możesz coś zyskać. I nie martw się, jeśli nie zdążysz skorzystać z okazji! Za rogiem, zaraz po czarnym piątku, czeka Cyber Monday!

Najnowsze

Co w Krakowie