Bramy garażowe – tradycja i nowoczesność z marką WIŚNIOWSKI

Bramy garażowe to produkt od którego rozpoczęła się historia marki WIŚNIOWSKI. To właśnie nasza firma w 1989 roku wypuściła na polski rynek pierwszą automatyczną bramę garażową. Od tamtej pory znacznie się rozwinęliśmy tworząc wyjątkową bogatą ofertę bram, a na całym świecie sprzedaliśmy ich ponad milion egzemplarzy.

Dlaczego bramy garażowe WIŚNIOWSKI cieszą się popularnością?

Trwałość bram garażowych WIŚNIOWSKI to jeden z czynników decydujących o ich niepowtarzalnej jakości. Już na poziomie projektu konstrukcja zostaje szczegółowo dopracowana. Rygorystyczne normy i dokładne testy pozwalają wykluczyć wszelkie nieprawidłowości. Dzięki temu nasi klienci mają pewność co do niezawodności mechanizmu i bezawaryjnego działania przez wiele lat.

Równocześnie solidne wykonanie decyduje o ochronie posesji. Bramy mają zintegrowany system zabezpieczeń, którego skuteczność potwierdzają certyfikaty niezależnych jednostek badawczych oraz międzynarodowy znak CE.

Komfort użytkowania, szeroki wybór wzornictwa i funkcjonalność

Bramy garażowe WIŚNIOWSKI to również nowoczesna technologia znacznie ułatwiająca użytkowanie. Bez problemu możesz sterować bramą, niezależnie w jakim miejscu aktualnie jesteś. Służy do tego funkcja smartCONNECTED, która pozwoli Ci otwierać i zamykać bramę z wykorzystaniem aplikacji w smartfonie.

Nie zapomnieliśmy o kwestiach wizualnych. Nasze bramy dostępne są w licznych kolorach i wzorach, w różnorodnych aranżacjach sprawdzających się w nieruchomościach niezależnie od ich stylu architektonicznego.

Płynna i cicha oraz niezawodna praca bram garażowych to nie jedyna ich praktyczna zaleta. Brama oddziela garaż i środowisko zewnętrzne dlatego tak istotna jest dobra izolacja od zimna, czy nadmiaru wilgoci. Drzwi garażowe WIŚNIOWSKI charakteryzują się bardzo dobrymi parametrami termoizolacyjności, a wiele modeli z powodzeniem nadaje się nawet do budynków energooszczędnych, czy pasywnych.

Wybierz kolekcję dla siebie

Wybierz jedną z niepowtarzalnych kolekcji firmy WIŚNIOWSKI. Skorzystaj z bram roletowych, jeśli zależy Ci na oszczędności miejsca. Wykonane z odpornego na korozję aluminium są nie tylko lekkie, ale i doskonale nadają się wszędzie tam, gdzie panują trudne warunki atmosferyczne. W wersji automatycznej zaopatrzone są w niezawodny napęd umożliwiający zdalne sterowanie.

A może zdecydujesz się na jedną z bram segmentowych naszej marki? Funkcjonalne i trwałe dostępne są w trzech, interesujących liniach – PRIME, UniTherm i UniPro. To nie tylko mnogość kolorów i wzorów, ale też rozwiązań technicznych.

Bramy uchylne to pomysł dla każdego, kto ceni sobie prostotę i solidność w jednym. Wybierz wersję ocieploną lub nieocieploną, ze standardowym albo dodatkowym wyposażeniem. Również tutaj polecamy kilka linii o unikalnym designie. Z kolei bramy rozwierne to doskonałe połączenie wysokiej jakości z przystępną ceną. Wiele ciekawych dodatków i usprawnień decyduje o tym, że jest to sprawdzona i chętnie wybierana technologia. Sprawdź wszystkie nasze kolekcje bram garażowych i skorzystaj z oferty firmy WIŚNIOWSKI!

Najnowsze

Co w Krakowie