Brytyjska marka wchodzi do Krakowa. Otwarto nowy sklep

Brytyjska marka JD Sports ma już ponad 3300 sklepów w 29 krajach na świecie, ale w Krakowie pojawiła się po raz pierwszy.

Sklep znajduje się w Centrum Handlowym Bonarka i zajmuje blisko 400 m2. Zlokalizowany jest na poziomie +1. Znajdziemy w nim produkty Nike, Jordan, adidas, Vans, The North Face czy Hoodrich.

Znajduje się tam także odzież typu footwear i apparel sportowy, w stylu sporty, streetwear, outdoor i athleisure, czyli wszystko, w czym lubują się kliencie, na co dzień wybierających wygodniejszy, ale wciąż stylowy outfit.

To dziesiąty stacjonarny sklep brytyjskiej marki w Polsce. W ubiegłym roku salon JD Sport otwarto w Focus Mall w Zielonej Górze.

– Cieszy nas fakt, że Bonarka przyciąga lubiane i poszukiwane przez naszych klientów marki. Dokładamy starań, by w Bonarce znalazły swoje miejsce zarówno uznane sieci handlowe, jak i unikalne na skalę Krakowa sklepy, takie jak JD Sports. Oferta tej marki jest odpowiedzią na potrzeby naszych klientów, którzy nie szukają zróżnicowanej oferty odzieży sportowej zarówno amatorskich jak profesjonalnych treningów – mówi Łukasz Lorencki, asset manager, Nepi Rockcastle.

Michał Lop

Najnowsze

Co w Krakowie