Bukmacherzy nie wierzą, że Trasa Łagiewnicka będzie gotowa w czerwcu 2022

Musisz przeczytać

Czy czerwiec 2022 roku to ostateczny termin zakończenia budowy Trasy Łagiewnickiej i oddania jej do użytku? Bukmacherzy mają wątpliwości – obstawiając zakłady więcej można wygrać typując terminowe zakończenie inwestycji niż obstawiając jej kolejne opóźnienie.

Zalana Trasa Łagiewnicka

Zalana Trasa Łagiewnicka
Oddanie do użytku Trasy Łagiewnickiej planowane jest obecnie w czerwcu 2022 roku. Według bukmacherów STS, bardziej prawdopodobnym scenariuszem jest jednak otwarcie trasy po wskazanym terminie. Kurs na otwarcie trasy po czerwcu 2022 roku wynosi 1,55 zł. Oznacza to, że za każde postawione 100 zł na taki scenariusz, można wygrać 136,40 zł (po odliczeniu 12 proc. podatku od gier). Jeśli jednak Trasę Łagiewnicką uda się otworzyć w terminie (czerwie 2022), za każde 100 zł można zyskać 224,40 zł. Świadczy to o tym, iż większe szanse bukmacherzy dają na niedotrzymanie kolejnego terminu oddania całej inwestycji do użytku. 

Trasa Łagiewnicka pierwotnie miała być gotowa do końca ubiegłego roku. Następnie termin wydłużono o 12 miesięcy, a w kolejnym kroku do końca marca 2022. W sierpniu tunel pod ulicą Zakopiańską został całkowicie zalany. Deszcz nie pomagał także z początkiem września, co po raz kolejny wydłużyło prace. Już wiadomo, że część ulic zostanie otwarta później, niż planowano. Teraz wiążącym terminem zakończenia całej inwestycji ma być czerwiec przyszłego roku.

(red)

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca