Aktualności Polecane Sport

Cała Polska śmieje się z kiboli Wisły. Ale się zbłaźnili! [wideo]

Kiedy myślisz, że kibol nie jest w stanie już niczym zaskoczyć, ten wspina się na Himalaje absurdu. Miało być efektownie i z rozmachem, a skończyło się komicznie i żenująco. Podczas odpalania pirotechniki kibole Wisły podpali swoją flagę i teraz śmieje się z nich cała Polska.

Słowem – goście pozamiatali. Zamiast ładnie pożegnać Arkadiusza Głowackiego i Pawła Brożka, a na koniec cieszyć się z cennego remisu z Lechem, to postanowili się zbłaźnić.

Wielka akcja przygotowywana była jeszcze w przerwie. Później nad sektorem rozciągnięto flagę, a u dołu znalazł się napis: “Nigdy się nie wypalimy”. Okazało się jednak, że gdyby nie straż pożarna, to spaliłoby się wszystko i to w mig.

Najpierw w ruch poszła pierwsza porcja rac, później druga, a na koniec wielka chmura czarnego dymu. To właśnie wtedy na sektorze zaczął się pożar, a całość wyglądała tak:

https://www.youtube.com/watch?v=GcqkDoQCu84

Więcej kibicom gości nie było potrzeba. Od razu zaczął się szyderczy śmiech na cały stadion, a za moment przyśpiewka: “kur*** palą się!”. Takiego momentu nie mógł przegapić też internet.

Na Twitterze i Facebooku zaczęły się szydercze wpisy: “race są bezpieczne”, “dzielny kibol ratowany przez Ochotniczą Straż Pożarną”.

Nam chyba jednak najbardziej do gustu przypadł poniższy mem:

fot. memytutaj.pl

Także kibolom Wisły przyznajemy 3 plusy za akcję w chuligańskiej lidze. Główną nagrodą w konkursie jest gaśnica.

mh

zdjęcie tytułowe / fot. Youtube