Szybkie fakty

Kategoria Biznes
Data 16 października 2020
Czytanie ~1 min
Tematy centrum obsługi mieszkańców, koronawirus wodociągi, wodociągi miasta krakowa
Biznes · 16 października 2020 · 1 min czytania

Centrum Obsługi Mieszkańców Wodociągów Miasta Krakowa wstrzymało bezpośrednią obsługę klientów

Autor: Grzegorz Górski Aktualizacja: 19.10.2020 Lokalizacja: Kraków

Od 14 października nie spotkamy się osobiście z pracownikami Centrum Obsługi Mieszkańców przy ul. Senatorskiej 9 w Krakowie. Ta trudna decyzja podyktowana jest troską o bezpieczeństwo zdrowotne interesantów i osób obsługujących. 

Przy obecnym bardzo dużym wzroście zachorowań na COVID-19 na terenie naszego miasta i województwa coraz więcej urzędów rezygnuje z obsługi face to face. Nie oznacza to jednak, że nie pracujemy – wręcz przeciwnie. Mimo minimalizacji stanu osobowego naszej załogi, zachęcamy do kontaktu z nami w nieco innej formule – powiedział nam rzecznik prasowy Wodociągów Miasta Krakowa Robert Żurek.

Pracownicy Wodociągów Miasta Krakowa nieprzerwanie pozostają do dyspozycji mieszkańców. Sprawy można załatwiać telefonicznie, mailowo, poprzez e-BOK lub korespondencyjnie. Szczegółowe dane kontaktowe dostępne są na stronie internetowej www.wodociagi.krakow.pl.

Dokumenty i wnioski można złożyć osobiście w dedykowanym pojemniku znajdującym się przy wejściu do Centrum Obsługi Mieszkańców. 

Informacje na temat zmian w organizacji pracy Centrum Obsługi Mieszkańców Wodociągów Miasta Krakowa są publikowane na stronie internetowej Spółki.

Reklama