Chcesz wkroczyć do wielkiego świata mody? Okazja już w sobotę

W sobotę w Galerii Bronowice odbędą się modowe warsztaty, zabawy, promocje i spotkanie z RADZKĄ, znaną modową youtuberką. 

Od godziny 12:00 będzie można wziąć udział w spotkaniu z RADZKĄ, stylistką i jedną z najpopularniejszych vlogerek modowych polskiego YouTube. Opowie ona o najnowszych trendach i modzie, pokaże, jak łączyć kolory, faktury i style.

– Nie zabraknie też porad związanych ze sztuką robienia zakupów odzieżowych. O tym, co warto kupować na lata, a co przeminie wraz z końcem sezonu. Sobotnie popołudnie będzie też okazją do wspólnego selfie, zdobycia indywidualnej modowej porady oraz autografu RADZKIEJ, autorki książki „Radzka radzi: Tobie dobrze w tym!”. Na wszystkich chętnych czekać też będą niespodzianki i quizy z nagrodami oraz – przygotowane przez najemców Galerii – specjalne kupony rabatowe, promocje i oferty na najnowsze kolekcje – zachęcają organizatorzy.

Z kolei o godz. 16 na scenę wkroczą finaliści konkursu STYLOWI – wybrany przez jury zwycięzca, bogatszy o voucher na 2 tys. zł, uda się na zakupy w Galerii w towarzystwie Magdaleny RADZKIEJ Kanoniak. Na pozostałych finalistów czekają nagrody pieniężne.

ip

Najnowsze

Co w Krakowie