Chcesz wysłać paczkę na Ukrainę? Oto świetny pomysł!

Szacuje się, że Ukraińców w Krakowie jest już kilkadziesiąt tysięcy, ale komunikacja z naszym wschodnim sąsiadem ciągle szwankuje. Dlatego właśnie warto powierzyć ważne sprawy oraz przesyłki profesjonalistom.

Czasem są to pilne dokumenty, a czasem prezenty lub po prostu rzeczy codziennego użytku. Różne są sposoby na wysyłkę z Polski do Ukrainy i z Ukrainy do Polski, ale tylko nieliczne gwarantują powodzenie.

Jedni kombinują mniej oficjalnymi kanałami, co często kończy się niedostarczeniem paczki lub po prostu kradzieżą. Inni ufają kierowcom, znajomym znajomych, czy kurierom o wątpliwej reputacji. Ceny takich operacji są różne, ale mogą się one skończyć bardzo źle – przesyłka nie wiadomo gdzie się zapodzieje, odpowiedzialnych nie będzie, o ubezpieczeniu nie wspominając.

Dlatego warto takie sprawy oddać zaufanym fachowcom, ale zwrócić też uwagę na niskie koszty, a to wszystko gwarantuje ParcelABC. Wysyłki mogą mieć tu różną wagę i rozmiary, a po paczkę nie będzie trzeba biegać po całym mieście, bo wysyłka realizowana jest przez kuriera od drzwi do drzwi.

Do tego nadanie paczki jest banalnie proste, a firma przygotowała specjalną ofertę zarówno dla osób fizycznych, jak i przedsiębiorców. Do tego zagwarantowana jest najlepsza jakość i tania usługa.

/artykuł sponsorowany/

Zobacz także