Chcesz zabrać głos na sesji Rady Miasta? Mimo pandemii jest taka możliwość

Musisz przeczytać

Ostatnie sesje Rady Miasta Krakowa wyglądały inaczej niż zwykle. Te najbliższe także organizowane są w reżimie sanitarnym mającym ograniczać rozwój epidemii. I choć mieszkańcy nie mogą uczestniczyć w obradach osobiście, to istnieje możliwość zabrania głosu podczas sesji.

„Sytuacja epidemiczna sprawia, że sesje Rady Miasta Krakowa odbywają się na innych niż dotąd zasadach. Dotyczy to też udziału mieszkańców i zabierania przez nich głosu podczas posiedzeń RMK” – podkreślają urzędnicy odpowiedzialni za obsługę radnych i przygotowanie obrad. Ale zaznaczają, że nawet w czasie pandemii mieszkańcy mogą zabrać głos podczas obrad rady

Osoby, które chcą zabrać głos w dyskusji w poszczególnych punktach porządku obrad, powinni przesłać zgłoszenie do Kancelarii Rady Miasta Krakowa na adres br.umk@um.krakow.pl wraz ze wskazaniem adresu mailowego – na co najmniej dzień przed terminem sesji. Na podany adres przesłany zostanie link umożliwiający w aplikacji Microsoft Teams zdalne uczestnictwo w sesji RMK oraz zabranie głosu w dyskusji.

Najbliższa sesja Rady Miasta Krakowa obędzie się 7 kwietnia, kolejna planowana jest na 21 kwietnia. 

(red)

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca