Co można robić w Rabkolandzie? Mamy dla Was konkurs!

Karuzele, wioska Wikingów oraz ruchome figury. Ostatnio Rabkoland świętował 30. urodziny. Jest to jeden z najstarszych obiektów tego typu w Polsce. Zobaczcie, co można robić w Rabkolandzie. Dodatkowo mam dla Was  konkurs!

Rabkoland to świetnie miejsce dla rodzin z maluszkami. Jest tu wiele karuzel i kolejek dla najmłodszych jak Kwiatowe Safari, Szalony Lotnik czy Kapitan Bąk. W parku rozrywki znajdują się również Teatry Ruchomych Figur, gdzie zobaczycie rzeźby poruszające się jak żywe postacie. W teatrzykach zobaczycie m.in. Śpiewające Warzywa czy Wesołą Farmę. 

Dla miłośników ekstremalnych wrażeń czeka Musik Express. To szalona karuzela, kręcąca się z zawrotną szybkością w rytm znanych piosenek. Ci co nie mają lęku wysokości powinni spróbować swoich sił na Wieży Duchów. Z kolei w Wiosce Wikingów znajduje się wielka huśtawka Viking, która przypomina łódź. 

W Rabkolandzie czekają na Was również typowe jak na parki rozrywki atrakcje m.in. samochodziki, karuzele weneckie czy pokój z krzywymi zwierciadłami.  Panoramę parku będzie można podziwiać z Wielkiego Młynu.

30. Urodziny Rabkolandu 🤩

Posted by KRKnews.pl on Sunday, July 7, 2019

Znajduje się tu także szeroka oferta gastronomiczna. Zgłodniali będą mogli zjeść hot dogi, pizzę, burgery czy zapiekanki. Dla ochłody można wypróbować lody w kształcie małych kuleczek. 

KONKURS! KONKURS! KONKURS!

Dla naszych Czytelników mamy konkurs. Nagrodą są podwójne zaproszenia do Rabkolandu. By otrzymać bilety należy napisać JEDNYM ZDANIEM, dlaczego to właśnie Wy powinniście je dostać. Maile z tytułem KONKURS ślijcie na adres redakcja@krknews.pl do godz. 20.00 w niedzielę. (tj. 14.07). 

Redakcja KRKnews.pl

Najnowsze

Co w Krakowie