Co z trenerem Wisły Kraków? Właściciel zabrał głos. Optymizmem nie powiało

fot. Piotr Tomaszewski, fly4pix.pl / wikimedia

– Problem jest wielowymiarowy i tak powinniśmy do tego podchodzić – mówił w programie Liga Plus Extra Jarosław Królewski, jeden ze współwłaścicieli Wisły Kraków.

Po czterech meczach Wisła Kraków ma zaledwie dwa punkty, a w ostatniej kolejce przegrała u siebie z Wisłą Płock aż 0-3. W tej sytuacji posada trenera Artura Skowronka zawisła na włosku. Do tej sprawy odniósł się również Królewski.

–  Żaden trener w żadnym klubie nie może spać spokojnie. Każdy zdaje sobie sprawę, jak stresująca jest to praca i z czym ona się wiąże. W Wiśle Kraków oczekiwania są ogromne. Wierzymy jednak, że będziemy w stanie wyjść z tego trudnego czasu, pod względem sportowym. I w najbliższych dniach będziemy nad tym pracować – mówił Królewski.

Według współwłaściciela Wisły, drużyna ma dziś lepszy zespół niż w poprzednim sezonie. Mimo to niewykluczone, że zostanie on jeszcze wzmocniony.

– Myślę, że nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa, jeśli chodzi o transfery. Pracujemy nad tym zarówno w Polsce, jak i za granicą, czego dowodem jest ostatni transfer, wzmacniający defensywę. Fakty są jednak takie, że po okresie COVID-owym zmieniło się coś na gorsze – powiedział Królewski.

Zobacz także