Co za patologia! Kibole Cracovii nagrali, jak ostrzeliwują sektor racami! [wideo]

fot. screen z Youtube

Wszyscy mają naciągnięte na głowę kominiarki, obowiązkowo z przekreśloną białą gwiazdą, czyli symbolem Wisły Kraków. W pewnym momencie ustawiają się, celują i odpalają materiały pirotechniczne…

Po raz pierwszy taki atak kibole Cracovii przypuścili pod koniec ubiegłego roku, gdy ostrzelali racami sektor zajmowany przed fanów Wisły Kraków.

„Nazwanie ich kibolami byłoby pieszczotliwe. To bydło, zwierzęta, troglodyci, imbecyle. Co złego trzeba przejść za młodu, by teraz wyprawiać takie rzeczy? Bo nikt normalny czegoś podobnego by nie wymyślił, o realizacji nie wspominając” – pisaliśmy wówczas w poniższym tekście.

Troglodyci! Wsadzić to bydło do rakietnic i wystrzelić na Madagaskar! [wideo]

Kibole Cracovii niewiele sobie jednak z tego robią. Co prawda na mecze „Pasów” przestali przychodzić, ale najwyraźniej strzelanie z rakietnic bardzo im się spodobało.

Kolejną porcję rac dalekiego zasięgu odpalili bowiem na finale Pucharu Polski, gdzie zaprzyjaźnieni z nimi kibole Arki Gdynia „dopingowali” swoich piłkarzy w spotkaniu z Legią Warszawa.

Mówić krótko – odpalenie rac przez patologię w pasiastych kominiarkach, to nic. Najgorsze zaczyna się w ok. 1:50 filmu:

Myśleliśmy, że sam ostrzał to już upadek na dno, ale chwalenie się tym w internecie, to jak pukanie w to dno od spodu. Mamy tylko nadzieję, że policja nie będzie miała problemów z namierzeniem użytkownika, który opublikował ten materiał w sieci.

gs

zdjęcie tytułowe / fot. screen z Youtube

 

Zobacz także