Puszcza Niepołomice przegrała w Poznaniu z Lechem 1-4.
Beniaminek ekstraklasy coraz brutalniej przekonuje się o różnicy między I ligą a najwyższą klasą rozgrywkową. Po niezłym starcie sezonu niepołomiczanie przegrali kolejne spotkanie, tym razem z Lechem.
Już początek meczu zwiastował, że w spotkaniu może paść dużo bramek. Lech prowadził od drugiej minuty, ale Puszcza wyrównała dwie minuty później. Na tym jednak strzelanie gości się skończyło, a do głosu doszli gospodarze.
Lech na prowadzenie wyszedł jeszcze przed przerwą, po przerwie dołożył kolejne dwa trafienia i pewnie pokonał beniaminka.
Puszcza już teraz znajduje się w strefie spadkowej, a znajdujące się za nią ŁKS i Ruch Chorzów mają po jednym spotkaniu rozegranym mniej.
jk



