Puszcza Niepołomice wygrała pierwszy mecz w Ekstraklasie, ale na wysokości zadania stanęła także Cracovia.
W tym sezonie Puszcza swoje mecze miała grać na stadionie Wisły, ale ostatecznie wynajmuje obiekt Cracovii. I wygląda na to, że nie był to zły wybór.
Po dwóch przegranych spotkaniach wyjazdowych Puszcza w końcu wróciła do Małopolski i „u siebie” pokonała Stal Mielec 1-0. Cracovia zadbała jednak, by beniaminek czuł się przy Kałuży swojsko, a docenił to m.in. Marek Bartoszek, prezes Puszczy, który na Twitterze opublikował poniższy wpis:
„Czujcie się jak u siebie” w praktyce 🙂 https://t.co/oeGokyXkn7
— Marek Bartoszek (@MarekBartoszek) August 7, 2023
Bartoszek także przed kamerami Canal+ dziękował również Cracovii za dobre przyjęcie.
Teraz przed piłkarzami z Niepołomic kolejne spotkanie przy Kałuży i to bardzo prestiżowe – w niedzielę podejmują Legię Warszawa (godz. 17.30).
jk



