Czas na życiową rewolucję! Wystartuj już w wakacje

Na weselach podpierasz ściany? Na imprezach udajesz, że dobrze się bawisz, podczas gdy to inni tańczą? A może umiejętności są, tylko treningu brak? No to chyba czas na pewien bardzo szybki kurs w Klubie FitPark w Parku Wodnym.

Na szybko – zlicz ile godzin na weselach przesiedziałeś przy stoliku i ile imprez przestałeś. I teraz zestaw to z 6 godzinami. Tak, słownie: sześcioma! Tyle bowiem trwa kurs tańca towarzyskiego w FitPark.

Ktoś może opowiadać o różnych stylach, gatunkach, dziesiątkach figur, ale na to potrzeba nawet setek godzin. Jednak na samym końcu chodzi o pewność siebie i dobrą zabawę. A jeśli chcesz to osiągnąć szybko, to lepszego sposobu nie ma.

Klimatyzowana sala, niewielkie grupy osób na zajęciach oraz wykwalifikowana i doświadczona kadra zapewniają, że nie będzie to zmarnowany czas i pieniądze.

„Zacznij od zabawy. Poznaj podstawowe ruchy i popraw swoją sylwetkę. Zwiększ poziom, podnieś technikę i popraw świadomość ciała. Osiągnij trzeci poziom, uczestnicz w naszych YouTube’owych choreografiach, bierz udział w warsztatach i pokazach. Inspiruj innych, popraw pewność siebie i bądź gwiazdą na każdej imprezie” – zachęca organizator.

Kursy odbywają się w każdy weekend lipca, a każdy weekend to nowy instruktor i styl tańca. Do tego kursanci otrzyma kulinarną niespodziankę od Restauracji Rodzinnej Siesta.

Zapisy do piątku poprzedzającego dany weekend, do godziny 19:00 pod numerem: 509879128.

Cena kursu to 240 zł dla dwóch osób oraz 130 zł dla jednej.

/artykuł sponsorowany/

Zobacz także