Ekogram – sklep z żywnością ekologiczną na Salwatorze

W sercu miasta, przy Placu na Stawach 10, od lat z powodzeniem funkcjonuje sklep ekologiczny Ekogram. Szeroki wybór ponad 760 produktów BIO oraz certyfikowana żywność pochodząca z rolnictwa ekologicznego to główne atuty sklepu.. To miejsce, gdzie troska o zdrowy styl życia łączy się z pasją do smaku autentycznych, ekologicznych produktów. Interesuje Cię zdrowy styl życia? Nie znasz jeszcze tego miejsca? Zachęcamy do poznania i odwiedzenia.

Bogactwo naturalnych smaków

Ekogram oferuje niepowtarzalne doznania kulinarnego świata – od doskonałych maseł orzechowych, poprzez chrupiące orzechy, soczyste suszone owoce, po pełne wartości odżywczych nasiona i aromatyczne ziarna. Oferowane produkty ekologiczne nie tylko zachwycają smakiem, ale również są wyjątkowe pod względem jakości, ponieważ pochodzą z certyfikowanego ekologicznego rolnictwa.

Zdrowie w certyfikowanej formie

W trosce o zdrowie swoich klientów, sklep oferuje szeroki wybór certyfikowanych produktów pochodzących z ekologicznego rolnictwa. To dla Ekogram priorytet, by klienci mieli pewność, że sięgają po produkty najwyższej jakości, przyjazne dla środowiska i swojego zdrowia.

Dla maluchów i nie tylko!

Dla rodziców szukających zdrowych i smacznych dań dla swoich dzieci, przygotowane są specjalne propozycje. Dania dla najmłodszych są nie tylko smaczne, ale również bogate w składniki odżywcze wspierające ich rozwój.

Herbaty, Zioła, Soki – rozkosz dla zmysłów

Dla miłośników herbaty i ziół w ofercie znajdują się wyselekcjonowane produkty najwyższej jakości, które pozwolą na chwilę relaksu w zgodzie z naturą. Wśród propozycji znajdziesz również orzeźwiające soki, pełne naturalnych witamin.

Miejsce dla wiedzy i inspiracji

Sklep Ekologiczny Ekogram to nie tylko miejsce zakupów. To przestrzeń, gdzie spotykają się pasjonaci zdrowego stylu życia. Eksperci za ladą chętnie podzielą się wiedzą na temat zdrowego odżywiania, ekologii i stylu życia.

Zapraszamy na Plac na Stawach 10 w Krakowie

Zapraszamy wszystkich miłośników zdrowego stylu życia i smaku natury na Plac na Stawach 10 w Krakowie. Odkryj, jakie przyjemności kulinarno-zdrowotne kryje sklep Ekogram. Skorzystaj z wyjątkowej oferty produktów ekologicznych, zanurz się w świecie naturalnych smaków i doświadcz, jak zdrowie i przyjemność łączą się w jedno.

Sklep Ekologiczny na Stawach 10 w Krakowie to miejsce dla tych, którzy pragną doświadczyć smaku prawdziwej natury i czerpać z niej pełnymi garściami!

Marka Ekogram posiada również sklep internetowy znajdują się pod adresem https://ekogram.pl/

Najnowsze

Co w Krakowie