Emeryt z Krakowa naprawia wycieraczki. Internauci zebrali dla niego ponad 65 tys. zł!

Pan Andrzej ma 72 lata i naprawia wycieraczki! Internauci zauroczeni historią emeryta zebrali dla niego ponad 65 tys. zł.

W rejonie sklepu Auchan na Mackiewicza można spotkać pana Andrzeja, który jest na emeryturze, a kierowcom parkującym w okolicy oferuje naprawy wycieraczek w zamian za drobną zapłatę. 

„Do swojego zajęcia podchodzi mega profesjonalnie. Wymierzył moje wycieraczki, dobrał właściwy rozmiar a następnie wymienił je na nowe. Cały czas mówił. O tym jak lokalni chuligani kiedyś go poturbowali na tym parkingu. O tym jak trudno teraz coś sprzedać, jak ludzie zamiast po prostu odmówić obrzucają go błotem i traktują jak naciągacza czy żebraka. A on chce uczciwie zarobić. Nie prosi o pieniądze, oferuje rzetelną usługę” – napisała jedna z czytelniczek fanpage’a Kobus, który opublikował posta o panu Andrzeju. 

Okazuje się, że krakowianin spotyka się niekiedy z mało kulturalnymi zachowaniami, traktowany jest jako żebrak. A tymczasem jego klienci są naprawdę zadowoleni. Problem w tym, że nie ma ich wielu.

A teraz okazuje się, że wzruszeni jego historią internauci zebrali dla niego ponad 65 tys. zł w specjalnej zbiórce!

Najnowsze

Co w Krakowie