Eurowizja Junior nie odbędzie się w Krakowie?! Wszystko przez zazdrosnych Hiszpanów!

Viki Gabor / fot. Junior Eurovision Song Contest YouTube

Viki Gabor wygrała Eurowizję Junior 2019 piosenką „Superhero”, czego najwidoczniej nie mogą przeżyć zazdrośni Hiszpanie. Najpierw wyzywali nastolatkę na Twitterze, a teraz chcą nam odebrać organizację konkursu w Polsce! Czy Eurowizja Junior 2020 odbędzie się w Krakowie?! 

Konkurs zazwyczaj odbywa się w kraju, który rok wcześniej został zwycięzcą. Nie jest to jednak reguła i Europejska Unia Nadawców może wybrać inne miejsce. Jak informuje portal Pudelek – Hiszpania właśnie zgłosiła kandydaturę!

Według radnych Michała Drewnickiego z klubu PiS i Łukasza Sęka z klubu KO, Eurowizja byłaby wielką szansą na międzynarodową promocję Krakowa. Impreza mogłaby się odbyć w Tauron Arenie. Panowie złożyli w tej sprawie interpelacje do prezydenta Jacka Majchrowskiego. 

Obrzydliwy hejt

Hiszpanie nie mogą przeżyć, że ich kandydatka – Melanie Garcia przegrała konkurs. Na Twitterze rozpętali aferę i wyzywali Viki od „dz**ek z Polski”. Życzyli nawet Polakom powrotu Adolfa Hitlera! 

– „Auschwitz to piekło, na które Polacy ponownie zasłużyli, bo są niedorzeczni. Powodzenia w Eurowizji dla dorosłych, gdzie nie będziecie mogli głosować na Polskę” – napisał hejter o pseudonimie naxhohc. 

Obrzydliwi hejterzy z Hiszpanii atakują Viki Gabor! Polscy internauci też szydzą z dziewczynki!!

– „Teraz rozumiem, dlaczego Hitler zrobił to Polsce. Polacy, jesteście pier…ym g…em, mam nadzieję, że wszyscy umrzecie dziś we śnie. Cała Europa was nienawidzi, nigdy was nie poprę ani na was nie zagłosuję. Jesteście pier…mi szczurami” – dopisał obrzydliwy hejter.
 
js/Pudelek
 
 

Zobacz także