Świetny pomysł na spalenie świątecznych kalorii. Gdzie w Krakowie znajdziecie najtańsze lodowisko?

Przygotujcie czapki i szaliki, bo zimowe szaleństwo właśnie trwa! Sezon łyżwiarski w pełni, więc możecie ostrzyć łyżwy. Do wyboru macie kilka lodowisk, w tym największą ślizgawkę w Polsce! Jeżeli nie umiecie jeździć, to nie martwcie się – zawsze możecie skorzystać z pingwinka. Zobaczcie, gdzie najtaniej i najdłużej możecie się bawić na łyżwach!

Na rogu ulic Reymonta i Piastowskiej znajdziecie lodowisko Orgigo. W dni powszechne jest otwarte w godz. 14.00-21.30. W soboty i niedzielę ślizgawka jest otwierana już o 10.00. Jedna jazda trwa półtorej godziny. Na miejscu można wypożyczyć łyżwy za 9 zł. Bilet ulgowy kosztuje 11 zł, a normalny – 13 zł. Za ostrzenie łyżew zapłacimy 14 zł, a chodzik dla dziecka to koszt 5 zł. 

Lodowisko koło Galerii Krakowskiej zwykle jest otwarte od godz. 9.00 do 21.30, jednak harmonogram w okresie świątecznym może ulec zmianom. Ulgowy wstęp z wypożyczeniem łyżew kosztuje 22 zł, a normalny – 25 zł. Bilet z wypożyczeniem łyżew dla dzieci kosztuje 20 zł. Jeżeli mamy własne łyżwy, to za wstęp ulgowy zapłacimy 12 zł, normalny – 15 zł, a dziecięcy – 10 zł. 

W Parku Jordana znajdziemy największe lodowisko w Polsce. Znajdziemy tu aż trzy strefy: dużą, dziecięcą i z lodowymi alejkami. Jazda trwa aż 75 minut. Za bilet normalny zapłacimy 15 zł, a za ulgowy – 13 zł. Dzieci urodzone w 2015 r. lub później wejdą za symboliczną złotówkę. W poniedziałki zapłacicie tylko 9 zł. Wypożyczenie łyżew kosztuje 10 zł. Lodowisko czynne jest w godz. 9.00-21.00. W piątki i soboty można wejść do godz. 22.00. 

Lodowisko znajdziemy również przed Galerią Kazimierz. Lodowisko czynne jest codziennie, od poniedziałku do piątku w godz. 10-21, a w weekendy do godz. 22. Będzie ono działać do 28 lutego przyszłego roku. Cena jest bardzo korzystna, ponieważ nie ma tu ograniczeń czasowych. Za bilet ulgowy (do 18 r.ż.) zapłacimy 7 zł, a za bilet normalny – 10 zł. Wypożyczenie łyżew kosztuje 7 zł.

Przed Nowohuckim Centrum Kultury także znajduje się ślizgawka. Cena biletu jest zdecydowanie najniższa, bo każdy zapłaci tylko 6 zł. Tyle samo zapłacimy za wypożyczenie łyżew. Lodowisko jest czynne codziennie do godz. 20.30. Wejście trwa 45 minut. Szczegółowe godziny otwarcia znajdziecie tutaj.  

js

Najnowsze

Co w Krakowie