Niezwykłe spacery w Krakowie. Trzeba się na nie zapisać

Do Krakowa zawita Global Mentoring Walk Vital Voices. To spacery, podczas których można będzie porozmawiać z mentorem. Zaplanowano je na 28 maja, ale do końca kwietnia trzeba się na takie spacery zapisać. Oferta skierowana jest do kobiet, także do Ukrainek, które przed wojną schroniły się w Krakowie.

„Czy zwykły spacer może zmienić życie? Czy rozmowa z odpowiednią osobą i w odpowiednim czasie może pomóc podjąć właściwe decyzje? Jak najbardziej tak!” – przekonują organizatorzy Global Mentoring Walk Vital Voices. I przypominają, że od ponad 20 lat liderki i liderzy z całego świata dzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą z mentees – kobietami, które pragną zmiany w swoim życiu zawodowym. W tym roku taki spacer Global Mentoring Walk Vital Voices odbędzie się w Krakowie 28 maja. Do końca kwietnia trwają zapisy – Szczegóły i formularze dostępne są na stronie internetowej: www.vitalvoices.pl.
Organizatorem spaceru jest fundacja Vital Voices. Do tegorocznej edycji szczególnie zapraszane są kobiety z Ukrainy.

– Spacer i rozmowa liderów z kobietami, które chcą osiągnąć sukces zawodowy i osobisty przynosi niezwykłe efekty – zapewnia Ela Raczkowska, CEO Vital Voices Poland. -Najlepsze pomysły rodzą się, kiedy damy im odpowiednią przestrzeń. Wierzę, że możliwość spotkania właściwej osoby dodaje sił. Cieszę się, że teraz krakowianki, a także kobiety z Ukrainy przebywające w Krakowie będą mogły otrzymać wsparcie i wskazówki do realizacji swoich marzeń – dodaje Ela Raczkowska.
Spotkania w parach mistrz – uczeń dają obustronne korzyści. Liderzy mają szanse na pracę nad sobą, uczestniczki otrzymują wsparcie i odwagę do zmian. – Bardzo cieszę się na krakowskie spacery. To dla mnie szansa poznania wyzwań i dylematów, przed którymi stoją uczestniczki Global Mentoring Walk, ale to także olbrzymia platforma budowania relacji – mówi jeden z krakowskich mentorów Jacek Drabik Country Manager z Motorola Solutions.
Uczestniczka jednej z poprzednich edycji – Joanna Sadecka – Head of Program Management w State Street także zachęca do udziału w Mentoring Walk. – Mając już ugruntowaną pozycję zawodową, nie zawahałam się uczestniczyć w tym projekcie. Możliwość spotkania i rozmów z inspirującymi kobietami dały mi nowe perspektywy wykorzystania swoich umiejętności i talentów – mówi Joanna Sadecka.

Skąd pomysł na Global Mentoring Walk?
Amerykańska ikona mediów – Geraldine Laybourne – założycielka i prezeska Oxygen Media, a także partnerka biznesowa Oprahy Winfrey – pragnęła wspierać kobiety, które potrzebują zmiany. Wypełniony grafik Geraldine nie pozwalał jej spotykać się ze wszystkimi młodymi kobietami, które chciały się od niej uczyć i korzystać z jej rad. Zamiast odmawiać Geraldine proponowała dołączenie do jej codziennego spaceru. Wspólne przechadzki stały się wkrótce regularną praktyką, a Geraldine zainicjowała podobne wydarzenia w największych miastach USA. Pomysł spacerów prowadzących do kariery przyjął się na całym świecie, w tym również w Polsce. Spacery odbywają się w Warszawie, Wrocławiu, Trójmieście i w Krakowie.

Kto może wziąć udział w Global Mentoring Walk 2022?
Kobiety, które chcą wpływać na rzeczywistość i zmieniać świat. Panie działające w biznesie, polityce, organizacjach społecznych oraz ze świata akademickiego czy sztuki, które poszukują wsparcia, inspiracji i nowego spojrzenia. Zaproszenie do udziału w Global Mentoring Walk jest skierowane nie tylko do młodych kobiet rozpoczynających kariery, ale do kobiet z ugruntowaną pozycją zawodową. W tym roku szczególnie zapraszane są kobiety z Ukrainy.
Zgłoszenia do udziału w Krakowie w Global Mentoring Walk 2022 można przesyłać do 30 kwietnia 2022 roku. Szczegóły i formularze dostępne są na stronie internetowej: www.vitalvoices.pl.

(red)

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze

Co w Krakowie