W derbach Krakowa Wieczysta pokonała Garbarnię 3-2, ale po meczu dużo mówiło się o pewnej kontrowersji.
To były bardzo emocjonujące derby. Co prawda Wieczysta prowadziła już 3-0, ale później do głosu doszli gospodarze. Zdobyli dwie bramki i dążyli do uzyskania remisu, ale wtedy doszło do kontrowersyjnej sytuacji.
W 87. minucie piłka w polu karnym trafiła w rękę jednego z zawodników Wieczystej. Gracze gospodarzy domagali się rzutu karnego, ale sędzia był niewzruszony. A chodziło dokładnie o tę sytuację:
https://twitter.com/ArturBaster/status/1693011591296422313
Przypominamy, że po poprzednim spotkaniu Wieczystej też było sporo kontrowersji:
Wieczysta wygrała, ale wśród kibiców zawrzało. „Im nie trzeba pomagać”



